Droga Artysty na wiosnę

Artyści dotąd zablokowani, budzący się z letargu, gotujący się na wolnym ogniu, zbierający się do wypłynięcia na szersze wody albo wkroczenia w nowe terytoria twórcze – przybywajcie!

Jeśli czujecie, że chcecie

  • dać twórcy w sobie większą szansę,
  • przekonać się, jak bardzo Wasze życie może stać się dziełem sztuki,
  • uczestniczyć w synergii wielu osób wspierających się w dążeniu do pełniejszego życia,
  • i jeśli czujecie, że może Wam w tym pomóc towarzystwo tych, którzy czerpią inspiracje z Drogi Artysty już od dłuższego czasu,

zapraszamy Was na wiosnę do nowej grupy Drogi Artysty.

W tej grupie każdy z nas spotyka się z twórcą w sobie na swój własny sposób. Nikt nikogo nie poucza, nie krytykuje, ale dzielimy się doświadczeniami i wizjami, wspieramy się na twórczej drodze.

Nie jest wymagane wcześniejsze doświadczenie artystyczne, ważna jest wola traktowania swojego twórczego ja z miłością i szacunkiem oraz gotowość do współpracy w duchu wspólnoty twórczych poszukiwań.

Spotkania będą odbywać się przez 12 tygodni co wtorek, od 23 marca 2021 w godzinach 18-21, na platformie internetowej ZOOM. Można ją ściągnąć bezpłatnie spod adresu https://zoom.us/. Wypróbowaliśmy ten system w ubiegłym roku – w warunkach pandemicznego odosobnienia sprawdza się optymalnie. Wszyscy mogą się słyszeć, a także widzieć, o ile mają Zoom zainstalowany w komputerze lub telefonie. Poza tym, spotkanie online dostępne jest dla każdego/każdej, niezależnie od miejsca zamieszkania i przebywania.

Udział w organizowanym przez nas kursie jest płatny w zależności od Waszych możliwości, od 450 do 600 zł – jednorazowo z góry lub w comiesięcznych ratach. Możliwa zniżka 80 zł, Jeśli ktoś się zapisze z Waszego polecenia.

Spotkanie trwa 3 godziny. Jego ramowy przebieg opisany jest w zakładce Co Robimy. Na pierwszych zajęciach wszyscy wspólnie uzgadniamy zasady (Krąg Zaufania), których później wszyscy staramy się trzymać.

Zapytania i zgłoszenia prosimy nadsyłać na adres info@tworczegrono.pl

Zaliczkę (50 zł) prosimy wpłacać na konto:

Jerzy Listwan, 42 1140 2004 0000 3902 4654 1156

Kontakt telefoniczny: 721 142 476. Zapisy w kolejności zgłoszeń i wpłat zaliczki – optymalna wielkość grupy to 8 do 12 osób.

Serdecznie zapraszamy

Weronika i Jerzy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *