O nas

Witamy na stronie Twórcze Grona!

Jesteśmy grupą przyjaciół, których łączy między innymi fascynacja książką i programem Droga Artysty. Cieszy nas tworzenie (i korzystanie z) przestrzeni, w której każdy/każda może nawiązać bliższą znajomość z twórczą stroną siebie, wsłuchać się w to, co w nas najbardziej autentyczne, i coraz bardziej dopuszczać to do głosu, oraz nawiązać bliski kontakt z innymi rozwijającymi się twórcami. Robimy to od kilku lat i stale znajdujemy w tym inspirację.

W 2015 r. zorganizowaliśmy (wspólnie z Agnieszką Górską z pracowni Kredka) I Ogólnopolski Zlot Twórczych Gron i Praktyków Drogi Artysty. Utrzymujemy kontakt z takimi osobami i grupami poprzez facebookową stronę społecznościową Twórcze Grono . Droga Artysty oraz grupę Twórcze Grono Droga Artysty Polska. Mniej więcej dwa razy w roku mamy nieformalne spotkanie absolwentów, dla wszystkich, którzy przeszli kurs.

Stronę tę założyliśmy, aby dzielić się doświadczeniem i informować o organizowanych przez nas kursach Drogi Artysty (dotychczas w Warszawie i Wrocławiu, obecnie online), a także zachęcać do zakładania własnych grup. Zapraszamy też do informowania, gdzie takie grupy powstają.

Jerzy Paweł Listwan

Olga Lidia Kozłowska

Weronika Pielas